#HukukVeDahaFazlası

Sayı09

Eski Sayılar

Künye

Sipariş

İletişim

#Sayı05

Merhaba...

Av. Sena TUĞRUL

Hukuk ve daha fazlası gibi iddialı bir sloganla yayın hayatına başlayan h+ Dergi artık 128 sayfa. Sayıca artan hukuk makaleleri, söyleşiler, yeni editoryal bölümler ve değerli hukukçular tarafından kaleme alınan köşe yazıları ile daha dolu bir içerikle karşınızdayız. Yenilikler yalnızca içerikle sınırlı kalmadı, dergimizin daha rahat okunabilirliğini sağlamak adına tasarımında da çeşitli revizyonlar yaptık. Umarız bu yeni formatı beğeniyle okursunuz.

 

Beşinci sayımızın Kapak Söyleşisi bölümünde, Istanbul Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin değerli akademisyenlerinden Sn. Dr. İdil ELVERİŞ’i ağırladık. In-House bölümünde Av. Havva BALABAN, Shell & Turcas Petrol A.Ş.’nin Başhukuk Müşaviri Berç Germeyan IŞIK ile keyifli bir söyleşiye imza atarken, bir diğer söyleşi bölümü Fark Yaratanlar’da ise Av. Keiko TORİGOE, Ogün KÖPRÜLÜ’yü konuk etti. Hem In-House hem de Fark Yaratanlar bölümleri her sayıda düzenli olarak yayınlanmaya devam edecek. h+ Dergi olarak “Daha iyisi için ne yapabiliriz?” sorusunu sormaya devam ediyoruz. Dolayısıyla yorumlarınız, görüşleriniz ve önerileriniz bizim için çok değerli, paylaşmaktan lütfen çekinmeyin.

 

Bu sayımızda desteklerini esirgemeyen yazar kadromuza bir defa daha teşekkür etmeyi borç biliriz. Bir sonraki sayıda yeniden buluşmak dileğiyle...

Satın Al

#SAYI08 SATIN AL

 

40TL

  • Kargo Bedeli Dahil

ŞİMDİ SİPARİŞ VER

H+ Dergi, Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

Dergide yayınlanan yazılardan kaynak belirtmeksizin tamamen veya kısmen alıntı yapılamaz.