#HukukVeDahaFazlası

Sayı07

Tüm Sayılar

Künye

Abonelik

İletişim

Künye

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. Adına İmtiyaz Sahibi;

Kaan ÖNCÜ

kaan@hukukakademisi.com.tr

 

EDİTÖR

Bahar VAROL TÜFEKÇİOĞLU

bahar@hukukakademisi.com.tr

 

KURUMSAL İLETİŞİM

Seyhan SIVACI

seyhan@hukukakademisi.com.tr

 

YAZIM DENETİMİ

Beril KAPTAN

beril@hukukakademisi.com.tr

 

DIŞ HABERLER EDİTÖRÜ

Deniz Yeltekin YIĞIN

deniz@hplusdergi.com

 

FOTOĞRAF YÖNETMENİ

Sertan TİRYAKİ

sertan@lawink.net

 

DERGİ TASARIMI

Nurgül BAL

nurgul@hukukakademisi.com.tr

 

HUKUK DANIŞMANI

Ömer Özgür ÜNLÜ

omer@unlupartners.com

 

Derya DEMİR

derya@unlupartners.com

 

DAĞITIM

Eda Cansu ALPASLAN

eda@hplusdergi.com

 

YAYINLAYAN

HUKUK AKADEMİSİ EĞİTİM VE YAYINCILIK LTD. ŞTİ.

A. Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. 15/A, Galata- IST.

0850.532.2824

bilgi@hukukakademisi.com.tr

www.hukukakademisi.com.tr

 

ISSN

2587-0211

 

YAYIN TÜRÜ

Yaygın, Süreli (Iki Aylık)

 

H+ Dergi, Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. tarafından T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.

Dergide yayınlanan yazılardan kaynak belirtmeksizin tamamen veya kısmen alıntı yapılamaz.