#Sayı05

#Merhaba

#HukukVeDahaFazlası

Künye

Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. Adına İmtiyaz Sahibi;

Kaan ÖNCÜ

kaan@hukukakademisi.com.tr

 

EDİTÖR

Bahar VAROL

bahar@hukukakademisi.com.tr

 

DIŞ HABERLER EDİTÖRÜ

Deniz Yeltekin YIĞIN

deniz@hplusdergi.com

 

KÜLTÜR SANAT EDİTÖRÜ

Esra GÜLTEKİNER

esra@hplusdergi.com

 

FOTOĞRAF YÖNETMENİ

Sertan TİRYAKİ

sertan@lawink.net

 

HUKUK DANIŞMANI

Ömer Özgür ÜNLÜ

omer@unlupartners.com

 

DAĞITIM

Eda Cansu ALPASLAN

eda@hplusdergi.com

 

YAYINLAYAN

HUKUK AKADEMİSİ EĞİTİM VE YAYINCILIK LTD. ŞTİ.

A. Şahkulu Mah. Serdar-ı Ekrem Sok. 15/A, Galata- IST.

0850.532.2824

bilgi@hukukakademisi.com.tr

www.hukukakademisi.com.tr

 

BASKI

İMAK OFSET BASIM YAYIN TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.

A. Akçaburgaz Mah. 137. Sokak No:12 Esenyurt / İstanbul

444 62 18

 

ISSN

2587-0211

 

YAYIN TÜRÜ

Yaygın, Süreli (Altı Aylık)

 

H+ Dergi, Hukuk Akademisi Eğitim ve Yayıncılık Ltd. Şti. tarafından T.C. yasalarına

uygun olarak yayınlanmaktadır. Dergide yayınlanan yazılardan kaynak belirtmeksizin tamamen veya kısmen alıntı yapılamaz.